Zaznacz stronę

 20 marca  w godzinach  15-20.00 oraz 21 marca 10-17.00

Do konferencji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dla kogo jest ta Konferencja?

  • Dla kobiet, które mimo napiętego grafiku i codziennych obowiązków czują, że mają do spełnienia misję, ale ciągle odkładają działanie na lepszy czas.

  • Dla tych, które są kreatywne a duch przedsiębiorczości nie jest im obcy, ale brakuje im wiedzy i przyjaznych osób.

  • Dla przezornych i zainteresowanych bezpiecznym lokowaniem swoich oszczędności, stworzeniem dodatkowego dochodu, zastąpieniem etatu, a także uzyskaniem dochodu pasywnego.

  • Dla przedsiębiorczych, które mają własny biznes, cenią swoją wolność i wierzą w moc inwestowania.

  • Dla kobiet, które chcą być samodzielne i samowystarczalne.

  • Dla inwestorek i właścicielek biznesów.

Jak może zmienić się Twoje życie?

Kiedyś byłyśmy mamami. Kiedyś spoglądałyśmy na zegarek z nadzieją, że zbliża się pora powrotu do domu. Oszczędności lokowałyśmy w banku. Liczyłyśmy na to, że pojawi się ktoś i pomoże zbudować królestwo.

Dziś jako dojrzałe kobiety budujemy przyszłość finansową opartą na solidnych fundamentach. Wiemy, że biznes może być przyjemny i dawać niezależność. Nauczyłyśmy się, że inwestowanie to dobra forma lokowania oszczędności i zapewniania dobrobytu Tobie i Twojej rodzinie i w dodatku wszystko możesz zrobić sama.

Podczas konferencji poznasz kobiety takie jak Ty. Mamy, singielki, młodsze, starsze, te które już inwestują i te, które dopiero się rozglądają. Poznasz także ekspertki w swoich dziedzinach.

Zmieniamy punkt widzenia, pokazujemy możliwości, dajemy inspiracje.

Wspieramy życie na własnych warunkach i niezależność finansową.

Spotkasz się z kobietami, które chcą więcej od życia, czują ducha kobiecej przedsiębiorczości, są praktykami biznesu.

To kobiety aktywne z wieloma pomysłami, które pokazują, że można, że się da bez narzekania czy wymówek.

Czy Ty też chcesz być taką kobietą?

Dowiedz się od praktyków, kto może stać się inwestorem w nieruchomości i jak zacząć bądź skalować biznes. Krok po kroku poznasz tajniki inwestowania w nieruchomości w UK. Dzięki ekspertyzie praktyków dowiesz się jak inwestować bezpiecznie i z przyjemnością.

Szczęście możesz poczuć tylko wtedy, kiedy jednocześnie z rozwojem bogactwa zewnętrznego, podążasz także ścieżką rozwoju duchowego. Nasi goście przełamią stereotypowe myślenie, że pieniądze są tylko złem koniecznym. Nauczysz mysleć o nich inaczej i z pasją pomagać innym.

Dowiesz się, jak modelować swój biznes i wizerunek, by przygotować plan promocji. Jak sprzedawać, żeby nie sprzedawać? Podpowiemy też, jak komunikować się w dobie pandemii. Spotkasz także praktyków, którzy z niczego zrobili coś i pomnażają swój dobrobyt odpowiadając na trendy rynku.

Dowiesz się w co jeszcze możesz inwestować mając oszczędności w UK. Jakie są stopy zwrotu i co może Ci pomóc w przyszłości stać się niezależną kobietą. Poznasz tajniki inwestowania w wydawnictwo, dropshipping  i inne metody wykorzystywane przez przedsiębiorcze kobiety.

Agenda konferencji 20-21 marca

20 marca, sobota 15-20.00


15.00-16.30 Marta Duda ”5 kroków do życia na własnych warunkach, dzięki inwestowaniu w nieruchomości”

 

16.30-17.30 Magdalena Lamentowicz ”Przywództwo kobiet w biznesie”

 

Przerwa do 17.45

 

17.45-18.00 Anna Socha ” Zdrowie kobiety i jej rodziny, czyli o magicznym olejku CBD”

 

18.00-18.30 Izabela Olendzki ”Biznes rodzinny – dwujęzyczna księgarnia internetowa”

 

18.30-19.30 Anna Rutkowska ”Kobieca moc biznesu zaklęta w cyklu miesięcznym”

 

19.30 Zakończenie dnia.

20.00 Networking


Sponsor Konferencji:

Księgarnia internetowa ”Czytam i mówię po polsku”.
Wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli dzieci dwujęzycznych poza granicami Polski na drodze do dwujęzyczności. Dostarcza wartościowych materiałów edukacyjnych do nauki języka polskiego jako obcego.
Zapraszamy do odwiedzenia bloga księgarni pod adresem:

https://czytamimowiepopolsku.com/pl

 
21 marca, niedziela 10-17.00

10.00-11.15 Marta Duda ”4 filary Numerologii w biznesie”

 

11.30-12.15 Ania Witowska ”Mentalność bogatej kobiety”


12.30-13.15 Olga Wilczyńska ”Znajdź swoich klientów, dzięki social mediom”


13.30-14.30 Przerwa obiadowa


14.30-15.15 Ella Urbanek ”Wizerunek kobiet w biznesie”


15.30-16.15 Kinga Tobała ”E-commerce w wydaniu specjalnym – kobiecym”


16.30 Zakończenie konferencji. Wyniki konkursu.

 

17.00 Networking

Wystąpią:

Poznaj nasze przedsiębiorcze kobiety!

Marta Duda
Marta Duda

Mentorka Kobiet Inwestorek w Nieruchomości, Twórczyni ''Innowacyjnej Szkoły Inwestorek'', gdzie uczy kobiety inwestować w nieruchomości.

https://martaduda.com
Od 2014 roku pomagam przedsiębiorcom w inwestowaniu w nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii. Przeprowadziłam ponad 200 wykładów, pomagając ponad 4000 Polakom.

Dowiedz się więcej

Od 2014 roku pomagam przedsiębiorcom w inwestowaniu w nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii. Przeprowadziłam ponad 200 wykładów, pomagając ponad 4000 Polakom. Jako architekt z wykształcenia uważam nieruchomości za fascynujący temat, nie tylko pod względem budowania niezależności finansowej, ale też podchodzenia do tematu z poziomu ducha. Wierzę, że do budowania bogactwa możemy wykorzystywać coś więcej niż tylko kalkulator w ręku.

Ania Witowska
Ania Witowska

Prowadzi blog Ania Witowska pisze, wydała 3 bestsellery, jest ekspertką w Wysokich Obcasach.

https://kobiecypunktwidzenia.com/
Od 10 lat stawiam ludzi na nogi, uczę ich odwagi oraz 
tworzenia wspaniałego życia. Pokazuję na własnym przykładzie, że zmiana świadomości, ilość zarabianych pieniędzy i poziom szczęścia jest wykonalny i każdy kto podejmie taką decyzję może wprowadzić to w życie.

Dowiedz się więcej

Dzięki trudnej osobistej historii i latach nauki oraz zbierania doświadczeń, stałam się ekspertką w spektakularnym zmienianiu kobiecego życia.

Pokazuję na własnym przykładzie, że zmiana świadomości, ilość zarabianych pieniędzy i poziom szczęścia jest wykonalny i każdy kto podejmie taką decyzję może wprowadzić to w życie.

Przeszkoliłam kilkadziesiąt tysięcy kobiet w czasie warsztatów, a moje nowatorskie Mentalne Spa skutecznie pomaga przeprogramować umysł, przekonania i programy. Dostarczam efekty, a nie puste obietnice i myślę, że dlatego kobiety uwielbiają ze mną pracować. Im jestem starsza tym lepiej się bawię. Mogę pokazać Ci, że Ty też możesz!

Tu ją znajdziesz:

https://blog.aniawitowska.com/
https://mentalnespa.com/

Anna Rutkowska
Anna Rutkowska

Doula, edukatorka i mentorka.

Autorka kursu Kobieca moc w biznesie, który pomaga kobietom prowadzić swoje biznesy w zgodzie z ich cykliczną energią.

Dowiedz się więcej

Prowadzę szkołę rodzenia, kursy dla rodziców i profesjonalistów.

W każdą pełnię organizuje Krąg Kobiet i uczę kobiety jak znaleźć swoją moc. Pomagam odnaleźć kobiecość, płodność i czerpać energię z cyklu menstruacyjnego.

Jestem matka chrzestna biznesowego klubu dla mam „Biznes w międzyczasie”. Autorka kursu Kobieca moc w biznesie, który pomaga kobietom prowadzić swoje biznesy w zgodzie z ich cykliczną energią.

Izabela Olendzki
Izabela Olendzki

Promotorka dwujęzyczności w księgarni i portalu ''Czytam i mówię po polsku''.

Dowiedz się więcej

Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła specjalizację pedagogiczną oraz specjalizację Filologia dla mediów. Promuje dwujęzyczność, naukę czytania, pisania i mówienia po polsku wśród Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i na świecie przez działalność w księgarni i portalu Czytam i mówię po polsku.  Zachęca rodziców do świadomego wychowania. Wierzy, że dwujęzyczność to wielki dar, który możemy przekazać swoim dzieciom oraz przyszłym pokoleniom.

Mama Adama (11)  i Olivera, (5), mieszka w Newark, UK wraz z dziećmi, mężem i psem. Wychowuje dzieci i psa dwujęzycznie.

Księgarnia internetowa Czytam i mówię po polsku wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli dzieci dwujęzycznych poza granicami Polski na drodze do dwujęzyczności poprzez dostarczanie wartościowych materiałów edukacyjnych do nauki języka polskiego jako obcego.

https://czytamimowiepopolsku.com/pl/ 

Ella Urbanek
Ella Urbanek

Certyfikowana Personal Stylist, Twórczyni marki EllaStyle

https://ellastyle.co.uk/
Jestem kobietą, która kocha ludzi i świat ją otaczający. Zajmuję się kreowaniem przemian wizerunku, pomagam kobietom znaleźć swój unikatowy styl. Od 2015 roku  tworzę swoją Markę EllaStyle na terenie UK. Tutaj też uzyskałam dyplom, British College Of Professional Stylist.

Dowiedz się więcej

Projektuję i tworzę biżuterię z kamieni szlachetnych. Jako mentorka pięknego stylu życia, pomagam kobietom w wydobywaniu ich osobistego potencjału i piękna, który wynika z ich indywidualnego typu osobowości. Nie przebieram w modne ciuchy i nie kreuję na kogoś, kim nie jesteś. Zależy mi na pokazaniu kobiecej autentyczności i wyjątkowości.

Jestem pomysłodawcą i założycielem akademii IMA Classy Woman and Man Academy, której głównym celem jest pomoc innym w rozwoju w takich obszarach jak: biznes, zdrowie, wizerunek oraz rozwój osobisty.

Pragnę pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie i odważnym realizowaniu marzeń. Dzielę się moim kilku dziesiętnym doświadczeniem życiowym. Sukcesem w mojej profesji, jest przede wszystkim zadowolenie moich klientek z osiągniętych rezultatów naszej współpracy. Dzięki poprawie wizerunku i rozwojowi osobistemu, kobiety z którymi pracuję, zauważają otwarcie się wielu nowych możliwości, a także rozwój biznesu i znaczącą poprawę życia osobistego.

Kinga Tobała
Kinga Tobała

Content Marketing Specialist w platformie sklepów internetowych Sky-Shop.pl.

https://sky-shop.pl/
Autorka e-booka „Dropshipping krok po kroku” i licznych tekstów poradnikowych w tematyce e-commerce. Wiedzą na temat dropshippingu i skutecznych metod sprzedaży dzieli się m.in. podczas webinarów i w facebookowej grupie Dropshipping bez tajemnic.

Dowiedz się więcej

Zainteresowana marketingiem ze szczególnym naciskiem na content – zwłaszcza SEO friendly. 

Sky-Shop.pl to w pełni funkcjonalne, gotowe narzędzie do prowadzenia sklepu internetowego, dropshippingu i handlu na Allegro. Łączy w sobie ponad 1 200 funkcji ułatwiających i automatyzujących sprzedaż. Wyróżnia się łatwością i intuicyjnością obsługi, dzięki czemu z zaawansowanych rozwiązań e-commerce mogą korzystać wszyscy sprzedawcy – bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.

Klienci platformy szczególnie cenią dostępne z poziomu panelu administracyjnego rozbudowane funkcje wspomagające pozycjonowanie sklepów internetowych, aplikację mobilną do zarządzania sklepem oraz pomocny support.

Zostań sponsorem wydarzenia lub fundatorem nagród
Olga Wilczyńska
Olga Wilczyńska

Twórczyni marek związanych z edukacją o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

M.in.: Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon, https://www.jezykowo.org/nauka niemieckiego online, „Lider Branży Edukacyjnej” oraz https://kivo.pl/ – platforma do zarządzania firmami edukacyjnymi.

Dowiedz się więcej

Pierwszy biznes otworzyła w wieku dwudziestu lat z pasji do nauczania. W kolejnych latach rozwijała kolejne marki związane z edukacją o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym: Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon, jezykowo.orgnauka niemieckiego online, „Lider Branży Edukacyjnej” oraz kivo.pl – platforma do zarządzania firmami edukacyjnymi. Mama dwóch córek, przedsiębiorczyni, szkoleniowiec, twórca kursów online, prelegentka, współautorka książki do nauki niemieckiego. Pasją Olgi jest sprzedaż w social mediach.

Magdalena Lamentowicz
Magdalena Lamentowicz

Coach transformacji kwantowej, mentorka sukcesu w zgodzie ze sobą i przywództwa serca, Quantum Flow Practitioner.

https://magdalenalamentowicz.com
Od 10 lat wspieram kobiety w odnalezieniu siebie i swojego miejsca w świecie. Specjalizuję się w kwantowej transformacji kobiet – liderek, przedsiębiorczyń, twórczyń, które przez swoje dary i talenty chcą kreować więcej dobra dla ludzi i całego świata.

Dowiedz się więcej

Pomagam kobietom odwstydzić się pragnień swojego serca i uwierzyć, że są warte ich realizacji. Wspieram w odkrywaniu ścieżki sukcesu w zgodzie ze sobą, odważnym kreowaniu wymarzonego życia w miłości i obfitości oraz śmiałym budowaniu biznesu i wolności finansowej.

Poprzez pracę na poziomie świadomym, podświadomym, fizycznym i energetycznym, pomagam przetransformować strach, sabotaż, obniżone poczucie wartości w pełnię potencjału, abyś mogła odkryć i ucieleśnić swój przepis na sukces!

Swoją podróż rozwojowo-biznesowo-duchową rozpoczęłam od holistycznych metod pracy z ciałem, przez kilka lat prowadziłam też kobiety przez świat tańca i fitnessu. Połączenie mojej wieloletniej wiedzy w tych obszarach z metodami pracy z energią, emocjami świadomością i podświadomością pomaga mi obecnie wspierać setki liderek w Polsce i różnych częściach świata w kreowaniu swojego wymarzonego życia i prosperującego biznesu.

Jestem pierwszą w Polsce praktyczką metody Quantum Flow, systemu który łącząc najnowsze osiągnięcia mechaniki kwantowej, neuronauki, neuroplastyczności ze starożytną wiedzą prowadzi do osiągnięcia stanu obfitości i nieograniczonych możliwości – naturalnego stanu każdego człowieka.

Lubię się śmiać. Kocham las. Piszę wiersze. Łączę świat duchowy z ziemskimi konkretami.
Tu ją znajdziesz:

https://www.linkedin.com/in/magdalena-lamentowicz-1730261a7/

Twoje imię i nazwisko
Twoje imię i nazwisko

Pomagasz i wspierasz kobiety?

Uczestniczki Konferencji koniecznie muszą o Tobie usłyszeć! Jeżeli miałaś już okazję dzielić się swoją wiedzą w temacie finansów czy rozwoju osobistego odezwij się do mnie.

Dowiedz się więcej

Czekam na Twoją wiadomość pod adresem e-mail:
info@martaduda.com

Powiedzieli o nas:

Katarzyna Przybylska

Profesjonalizm i autentyczność, wiedza, cenne wskazówki i rady, którymi Marta Duda dzieli się z innymi. Z serca polecam. Jedno spotkanie, jedna konsultacja, a czasami, potrafi pozmieniać tak wiele w nas i naszym życiu.

 

Michał Szarota z żoną Joanną

Pomimo krótkiego czasu jaki spędziliśmy w waszym gronie, jesteśmy mega zadowoleni, że doszło do takiego spotkania. Co prawda nie udało się porozmawiać ze wszystkimi, ale wiem że to nadrobimy wyszliśmy z stamtąd z niedosytem… (że tak krótko) no ale takie są uroki bycia rodzicem bez dziadków w pobliżu, są rzeczy ważne i ważniejsze. To prawda, że z kim się zadajesz takim się stajesz. Jesteście mega pozytywnymi ludźmi. Życzę sobie jak i Wam więcej takich spotkań! Byśmy się wzajemnie pchali do przodu.
Dziękuje Marta Duda za pomysł i organizację. 

 

 

Ania Kamińska

Marta potrafi słuchać jak mało kto. Bije od niej mądrość, która nie bierze się z książek czy kursów, tylko z głębokiej refleksji nad życiem oraz ze rozumienia zasad kierujących wszechświatem. Czasem jakaś drobna uwaga albo jedno jej pytanie wystarczy, by całkowicie zmienić optykę patrzenia – problem przestaje być problemem. Dziękuję Ci Marta za wszystkie nasze rozmowy i za to, że zawsze masz dla mnie czas.

Karolina Potrać

Z całego serca polecam konsultacje z Martą. Niezwykle ciepła, otwarta osoba, która posiada bardzo duża wiedzę merytoryczna. Bardzo chętnie się dzieli nią z innymi, a tym samym daje do myślenia. Jej refleksje są niezwykle cenne i nie wiem jak to robi, ale zawsze trafia w samo sedno aktualnych rozterek. Można liczyć na jej pomysłowość, sypie asami z rękawa ❤️ dziękuje bardzo za Twój czas.

Darek Białek

U Marty podoba mi się jej indywidualne podejście do osoby, wnikliwość i szczegółowe pytania jakie zadaje, tak żeby zobrazować profil klienta. To z kolei przejawia się trafnymi wskazówkami i cennymi radami, które są dopasowane do jego bieżących potrzeb. Podczas rozmowy z Martą czuje się zaufanie i faktyczną chęć pomocy, a kiedy w danym temacie nie czuje się ekspertem, komunikuje to jasno, jednocześnie wskazując osobę do dalszego kontaktu. Polecam wszystkim serdecznie.

Nasi partnerzy:

logo marta duda
kobiety przy kawie
logo marta duda
feszyn com
Islanders radio
IM Academy

Gdzie i kiedy?

On-line w pokoju konferencyjnym na platformie ZOOM. 20 marca w godzinach 15.00-20.00 oraz 21 marca w godzinach 10.00-17.00.

Ilość uczestników ograniczona, nie zwlekaj!

Ze względu na ograniczenia techniczne i chęć nawiązania relacji z każdą z uczestniczek ograniczyliśmy miejsca w pokoju konferencyjnym do 100. W przypadku przekroczenia tej liczby uczestników, zastrzegamy sobie prawo odmówienia udziału w konferencji.     

Jakie mam opcje uczestnictwa?

Bilet Regular

 £19.70

+ Udział w  dwudniowej Konferencji online na żywo.

+ Prezenty od każdej z prelegentek wysłane e-mailem po konferencji.
+ D
ostęp do panelu networkingu online, aby bezpośrednio poznać innych uczestniczki konferencji.

* BONUS 1: Członkostwo w FB grupie Kobiet Biznesu.

* BONUS 2: 3 wejściówki na zamknięte spotkania Networkingu Kobiet Biznesu.

Bilet VIP

£39.00

+ Udział w  dwudniowej Konferencji online na żywo.

+ Prezenty od każdej z prelegentek wysłane e-mailem po konferencji.
+ Dostęp do panelu networkingu online, aby bezpośrednio poznać innych uczestniczki konferencji.

* BONUS 1: Członkostwo w FB grupie Kobiet Biznesu.

* BONUS 2: 3 wejściówki na zamknięte spotkania Networkingu Kobiet Biznesu.
Dodatkowo:

 + Nagrania z konferencji dostępne przez 30 dni.

+ Możliwość prezentacji swojej oferty biznesowej na jednym ze spotkań Networkingu Kobiet Biznesu.

+ *** Zniżka 10% na Szkołę Inwestorek ***.
*** 8 – tygodniowe szkolenie online na żywo, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę, o tym jak kupić swoją pierwszą i kolejną nieruchomość oraz skutecznie nią zarządzać, by osiągnąć wolność finansową, której pragniesz.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zostać sponsorem lub masz jakieś pytania w związku z konferencją, skontaktuj się z nami w formularzu kontaktowym TUTAJ lub pod adresem e-mail info(at)martaduda.com