Do konferencji pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dla kogo jest ta konferencja?

  • Dla kobiet, które mimo napiętego grafiku i codziennych obowiązków czują, że mają do spełnienia misję, ale ciągle odkładają działanie na lepszy czas.

  • Dla tych, które są kreatywne a duch przedsiębiorczości nie jest im obcy, ale brakuje im wiedzy i przyjaznych osób.

  • Dla przezornych i zainteresowanych bezpiecznym lokowaniem swoich oszczędności, stworzeniem dodatkowego dochodu, zastąpieniem etatu, a także uzyskaniem dochodu pasywnego.

  • Dla przedsiębiorczych, które mają własny biznes, cenią swoją wolność i wierzą w moc inwestowania.

  • Dla kobiet, które chcą być samodzielne i samowystarczalne.

  • Dla inwestorek i właścicielek biznesów.

Jak może zmienić się Twoje życie?

Kiedyś byłyśmy mamami na etacie. Kiedyś spoglądałyśmy na zegarek z nadzieją, że zbliża się pora powrotu do domu. Oszczędności lokowałyśmy jedynie na kontach w banku, a tak naprawdę liczyłyśmy na to, że pojawi się książe z bajki i nam pomoże zbudować królestwo.

Dziś jako dojrzałe kobiety już wiemy, że najlepiej przyszłość finansową opierać na solidnych fundamentach. Nauczyłyśmy się, że biznes może być przyjemny i dawać poczucie niezależności. Wiemy, że inwestowanie to dobra forma lokowania oszczędności i zapewniania dobrobytu Tobie i Twojej rodzinie i w dodatku wszystko możesz zrobić sama.

Podczas konferencji poznasz kobiety takie jak Ty. Mamy, singielki, młodsze, starsze, te które już inwestują i te, które dopiero się rozglądają. Poznasz także ekspertki w swoich dziedzinach.

Zmieniamy punkt widzenia, pokazujemy możliwości, dajemy inspiracje.

Wspieramy życie na własnych warunkach i niezależność finansową.

Spotkasz się z kobietami, które chcą więcej od życia, czują ducha kobiecej przedsiębiorczości, są praktykami biznesu.

To kobiety aktywne z wieloma pomysłami, które pokazują, że można, że się da bez narzekania czy wymówek.

Czy Ty też chcesz być taką kobietą?

Dowiedz się od praktyków, kto może stać się inwestorem w nieruchomości i jak zacząć bądź skalować biznes. Krok po kroku poznasz tajniki inwestowania w nieruchomości w UK. Dzięki ekspertyzie praktyków dowiesz się jak inwestować bezpiecznie i z przyjemnością.

Szczęście możesz poczuć tylko wtedy, kiedy jednocześnie z rozwojem bogactwa zewnętrznego, podążasz także ścieżką rozwoju duchowego. Nasi goście przełamią stereotypowe myślenie, że pieniądze są tylko złem koniecznym. Nauczysz mysleć o nich inaczej i z pasją pomagać innym.

Dowiesz się, jak modelować swój biznes, przygotować plan promocji, jak sprzedawać, żeby nie sprzedawać. Podpowiemy też, jak komunikować się w dobie pandemii. Spotkasz także praktyków, którzy z niczego zrobili coś i pomnażają swój dobrobyt odpowiadając na trendy rynku.

Dowiesz się w co jeszcze możesz inwestować mając oszczędności w UK. Jakie sa stopy zwrotu i co może Ci pomóc w przyszlości stać się niezależną kobietą. Poznasz tajniki inwestowania na giełdzie, kryptowalut i inne metody wykorzystywane przez przedsiębiorcze kobiety.

Plan konferencji:

28 listopada, 2020

 

 29 listopada, 2020

10:00 am
Marta Duda

Nieruchomości jako jedno z najbardziej stabilnych źródeł dochodu.

Marta Duda

O tym się nie mówi, czyli tajemnice inwestowania w nieruchomości.

11:30 am
Gosia Górna

 

Intuicja w biznesie, czyli jak podejmować skuteczne decyzje.

Celestyna Osiak

Jak zarabiać, oszczędzać, inwestować w zgodzie ze sobą?

12:30 am
Dorota Kulikowska

 

Podstawy inwestowania na rynku kryptowalut w teorii i praktyce.

Margaret Szwed, Karolina Szymczyk

Panel dyskusyjny- „Przedsiębiorcza mama w UK- pomysły na zarabianie kiedy siedzisz w domu.”

13:30 Pm
Przerwa na lunch

 

Przerwa na lunch

 

14:30 pm
Katarzyna Łanucha

 

Miedzynarodowa komunikacja Kobiet w biznesie

Dr Anna Smolińska

Pewność w finansach, czyli od oszczędzania do inwestowania.

16:00 PM
Ewa Cejner

 

Alchemia Kobiecości „Czyją twarz ma Twój Sukces?”

Marta Duda

Prezenty, konkursy, zakonczenie dnia

17:00 PM
Prezenty, konkursy, zakończenie dnia

 

Networking

Wystąpią:

Poznaj nasze przedsiębiorcze kobiety

Marta Duda
Marta Duda

Mentorka Kobiet Inwestorek w Nieruchomości

Od 2014 roku pomagam przedsiębiorcom w inwestowaniu w nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii. Przeprowadziłam ponad 200 wykładów, pomagając ponad 4000 Polakom. 

Dowiedz się więcej

Od 2014 roku pomagam przedsiębiorcom w inwestowaniu w nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii. Przeprowadziłam ponad 200 wykładów, pomagając ponad 4000 Polakom. Jako architekt z wykształcenia uważam nieruchomości za fascynujący temat, nie tylko pod względem budowania niezależności finansowej, ale też podchodzenia do tematu z poziomu ducha. Wierzę, że do budowania bogactwa możemy wykorzystywać coś więcej niż tylko kalkulator w ręku.

Ewa Cejner
Ewa Cejner

Hipnoterapeutka i specjalistka Totalnej Biologii oraz Interpreterka snów.

Od wielu lat wspiera tych, którzy chcą poznać siebie i żyć w zgodzie z prawdą swojego serca.
Dowiedz się więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa oraz podyplomowych studiów na specjalizacji Life Coaching. Certyfikowana hipnoterapeutka Polskiego Instytutu Hipnozy oraz certyfikowana facylitatorka metody Recall Healing w International Recall Healing Institute.

O sobie mówi: „Jestem od wolności. Cieszę się mogąc towarzyszyć ludziom w odkrywaniu piękna i doskonałości ich serca i duszy. Kiedy dzięki uświadomieniu, wkraczają na drogę do osiągnięcia naturalnego stanu, jakim jest życie pełne miłości, radości, harmonii i zdrowia.
W mojej praktyce łączę wiedzę i umiejętności z zakresu pracy z podświadomością, świadomością i duszą.
Wierzę, że każdy człowiek może osiągnąć harmonię ciała, umysłu i duszy, dzięki poznaniu pięknej prawdy o sobie samym.

Prywatnie mama trójki cudownych dzieci, kochająca życie w każdym jego przejawie.
Katarzyna Łanucha
Katarzyna Łanucha

Trener międzynarodowej komunikacji

Jestem trenerem i coachem z zakresu komunikacji międzykulturowej, który wspiera leaderów w rozwoju tych kompetencji interpersonalnych, które przekładają się na skuteczną komunikację. Jestem również wykładowcą na Uniwersytecie Cambridge, gdzie pracuje nad usprawnieniem codziennych interakcji na styku wielu kultur.

Dowiedz się więcej

Jestem trenerką i wykładowczynią na Uniwersytecie w Cambridge. Nazywana jestem specjalistką od międzynarodowej komunikacji, porozumiewam się w językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim. Uczy zarówno studentów, jak i ludzi biznesu komunikować się ze sobą. Znam nie tylko języki, ale także aspekty kulturalne, które w komunikacji międzynarodowej z inwestorami są niezwykle istotne.

Pomagam Polakom zrozumieć inne kultury tak, aby byli w stanie prowadzić biznesy w niemal każdym zakątku świata. Tłumaczę, jak zrozumieć inną stronę w negocjacjach, czy też w zwykłej codziennej rozmowie czy komunikacji mailowej.

Jeśli chcesz zostać mówcą na wydarzeniu
Margaret A. Szwed
Margaret A. Szwed

Mentorka Kobiet Sukcesu, Akademii Biznesu

Jestem marketerką z krwi i kości, w moich żyłach płynie przedsiębiorczość i duch socjalny. Studiowałam dziennikarstwo i marketing, siłą rzeczy zahaczylam też o PR.

Dowiedz się więcej

Jestem marketerką z krwi i kości, w moich żyłach płynie przedsiębiorczość i duch socjalny. Studiowałam dziennikarstwo i marketing, siłą rzeczy zahaczylam też o PR. Dziś jestem spełnioną mentorką kobiet z zakresu marketingu, bywam copywriterem, autorką, wciąż piszę artykuły i komunikuję się z mediami. Na co dzień pracuje rownież jako konsultant ds. komunikacji etnicznej dla brytyjskiego rządu. Należę do ginącego gatunku marketerów zwanych „generalists”, którzy żonglują wiedzą i narzędziami, przywiązując wagę do holistycznego obrazu całości przedsięwzięć. Nie ma bowiem rozwiązań, które pasują każdemu.

Moim życiowm motto jest cytat Marka Twaina: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Dr Anna Smolińska
Dr Anna Smolińska

Autorka bloga kobietainwestuje.pl

Pomagam kobietom systematycznie zwiększać ich świadomość finansową oraz inspirować do samodzielnego inwestowania i budowania swojej przyszłości finansowej.

Dowiedz się więcej

Jestem autorką bloga kobietainwestuje.pl. Pomagam kobietom systematycznie zwiększać ich świadomość finansową oraz inspirować do samodzielnego inwestowania i budowania swojej przyszłości finansowej. Jestem doktorem ekonomii, od lat zarządzam własną firmą i z sukcesami aktywnie inwestuje na giełdzie i w nieruchomości.

Jestem autorką książki o finansach osobistych i inwestowaniu „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej” oraz programu online „Twoje finanse krok po kroku. Od oszczędzania do inwestowania”, także współzałożycielką Fundacji „Kobiety i Finanse” pomagającej im w dążeniu do tego celu.

Prowadzę wykłady i spotkania z kobietami na temat finansów oraz uczę kobiety o finansach i inwestowaniu. Często wypowiadam się jako ekspert dla magazynów i portali, m.in. Wysokie Obcasy, Gazeta.pl, Rzeczpospolita, Forbes.pl, PANI, Elle, Gazeta Prawna.

Dorota Kulikowska
Dorota Kulikowska

Inwestorka i entuzjastka kryptowalut. Pasjonatka koni.

Dowiedz się więcej

Z wykształcenia i z powołania nauczycielka języka angielskiego Pasjonatka koni. Inwestorka i entuzjastka kryptowalut.
Moją misją jest szerzenie wiedzy o krypto zwłaszcza wśród kobiet i inspirowanie do rozpoczęcia przygody na rynkach kryptowalut, a co za tym idzie, zdobycia niezależności finansowej.

Zostań sponsorem wydarzenia
Gosia Górna
Gosia Górna

Transformational Coach

Jestem wykwalifikowanym coachem, trenerką i międzynarodowym mówcą.  Jestem autorką książki „The Expansion Game”, nagrodzonej jako najlepsza książka w dziedzinie coachingu w 2018 roku.

Dowiedz się więcej

Jestem wykwalifikowanym coachem, trenerką i międzynarodowym mówcą.  Jestem autorką książki „The Expansion Game”, nagrodzonej jako najlepsza książka w dziedzinie coachingu w 2018 roku. Książka ta oparta jest o autorską metodę Expansion Game która zamienia lęki na sukcesy. Od ponad 25 lat mieszkam w Londynie, gdzie asystuję swoim klientom w osiąganiu sukcesów w zgodzie ze swoim przeznaczeniem, intuicją i sercem.

Moje najpopularniejsze kursy to: Twój Najlepszy Rok lub Biznes Z Sercem. Pisano o mnie m.in. w „The Evening Stndard”, „The Financial Times”, “Here’s Health”. 

 Byłam również byłą prezydentką angielskiego Klubu Toastmasters International, który jest światowym klubem profesjonalnego oratorstwa.  W 2007 założyłam pierwszy i jedyny polskojęzyczny klub ‘Polish Your Polish’ tego rodzaju w Londynie, gdzie spotkania odbywają się w języku polskim.

Karolina Szymczyk
Karolina Szymczyk

Przedsiębiorczyni, właścielka grupy Zaradni Polacy w UK

Z wykształcenia ekonomistka, z powołania przedsiębiorcza kobieta biznesu. Jestem założycielką i właścicielką pierwszej w Wielkiej Brytanii firmy wykonującej gigantyczne papierowe kwiaty Perfabulous, która dostarczała je dla klientów tj. Dior, Lancome, Gigi Hadid, czy Lady Gaga.

Dowiedz się więcej

Z wykształcenia ekonomistka, z powołania przedsiębiorcza kobieta biznesu. Jestem założycielką i właścicielką pierwszej w Wielkiej Brytani firmy wykonującej gigantyczne papierowe kwiaty Perfabulous, która dostarczała je dla klientów tj. Dior, Lancome, Gigi Hadid, czy Lady Gaga. Założycielka i właścicielka firmy Viva La Glitter oferującej stylowe ubranka dla małych dziewczynek, założycielka i właścicielka bloga „Jak wydawać mniej w UK” i „Obóz Budżetowy Blask”, kreatorka planera finansów osobistych „Planer Pełen Kasy”. Autorka książki „The Art of Paper Flowers”, dostępnej na Amazonie.

„Uważam, że w życiu i biznesie najważniejsza jest odwaga i umiejętność dostrzegania szans w każdej małej rzeczy. Wierzę w działanie intuicyjne, często wbrew narzuconym schematom. Kieruję się otwartością na zmiany i nowe doświadczenia”

Celestyna Osiak
Celestyna Osiak

Przedsiębiorca, biznes mentor i trener soul coaching®

Autorka 28-dniowego Programu Money Coachingu, w którym setki kobiet uzdrowiły swoją relację z pieniądzem

Dowiedz się więcej

„Połączenie jasnowidza z najwyższej klasy coachem”, jak mówią o niej jej klientki. Od 23 lat
prowadzi swój biznes w zgodzie z duszą i uczy kobiety przedsiębiorcze, jak prowadzić swoje biznesy z lekkością, po to by mogły prosperować, realizować swoją misję życiową i zmieniać świat na lepsze.

Powiedzieli o nas:

Katarzyna Przybylska

Profesjonalizm i autentyczność, wiedza, cenne wskazówki i rady, którymi Marta Duda dzieli się z innymi. Z serca polecam. Jedno spotkanie, jedna konsultacja, a czasami, potrafi pozmieniać tak wiele w nas i naszym życiu.

 

Michał Szarota

Pomimo krótkiego czasu jaki spędziliśmy w waszym gronie, jesteśmy mega zadowoleni, że doszło do takiego spotkania. Co prawda nie udało się porozmawiać ze wszystkimi, ale wiem że to nadrobimy wyszliśmy z stamtąd z niedosytem… (że tak krótko) no ale takie są uroki bycia rodzicem bez dziadków w pobliżu, są rzeczy ważne i ważniejsze. To prawda, że z kim się zadajesz takim się stajesz. Jesteście mega pozytywnymi ludźmi. Życzę sobie jak i Wam więcej takich spotkań! Byśmy się wzajemnie pchali do przodu.
Dziękuje Marta Duda za pomysł i organizację. 

 

 

Beata Biegała

Wspaniały zespół specjalistów, którzy spowodowali, że moja firma zaczęła rozkwitać, a klienci wyrastają jak grzyby po deszczu. Margaret Szwed to cudowna, przepełniona ciepłem i wyrozumiałością osoba, która cierpliwie i krok po kroku tłumaczy takiemu laikowi jak ja wszelkie strategie neuromarketingowe! Dziękuję za wszystko!

Joanna Suchocka

Pełen profesjonalizm w każdym calu! Ania Smolińska ma ogromną wiedzę w zakresie inwestowania i zabezpieczenia się finansowo. Dziękuję wszechświatu, że w odpowiednim czasie ją poznałam i skorzystałam z jej porad. Przede wszystkim dzięki temu miałam poduszkę finansową i o jedno zmartwienie mniej w czasie pandemii. Polecam z całego serca wszystkim.

Nasi partnerzy:

logo marta duda
kobiety przy kawie
logo marta duda
feszyn com
Islanders radio
IM Academy

Gdzie i kiedy?

On-line w pokoju konferencyjnym na platformie ZOOM, 28-29 listopada, 2020, 10.00-17.00.

Ilość uczestników ograniczona, nie zwlekaj!

Ze względu na ograniczenia techniczne i chęć nawiązania relacji z każdą z uczestniczek ograniczyliśmy miejsca w pokoju konferencyjnym do 200. W przypadku przekroczenia tej liczby uczestników, zastrzegamy sobie prawo odmówienia udziału w konferencji.

Opcja Light

£5.00

Wyprzedane!

Opcja Regular

£14.70

Wstęp na całą dwudniową konferencję.

Opcja VIP

£37.00

Dostęp do całej konferencji
i nagrań
+
zniżka 10% na Szkołę Inwestorek i program mentoringowy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zostać sponsorem lub masz jakieś pytania w związku z konferencją, skontaktuj się z nami. Możesz też napisać do nas bezpośrednio na Facebook’u.